Print

Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2010

Υποψήφιοι με το ψηφοδέλτιο της ΛΑΣ για το δήμο Χίου

ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Ισιδώρου Υποψήφιος Δήμαρχος Χίου

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Μηνά

Κακαρίνος Ευστράτιος του Γεωργίου
Καφεντζή Μαρία του Θεοδώρου                                      
Κόρμαλος Ανδρέας του Χρυσοστόμου                   

Εκλογική Περιφέρεια Αμανής
Μιχαλάκης Αριστείδης του Νικολάου
  Ποδιάς Βασίλειος του Στυλιανού                           
  Τσίμηλα Ευαγγελία του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Ιωνίας
Βαρβάκης Σταύρος του Ευστρατίου
Λαμπαδοχυτός Ιωάννης του Μιχαήλ
Μαγιούδης Νικόλαος του Χαράλαμπου
Μαλακού Στυλιανή του Ευστρατίου
Νομικού Αγγελική του Μιχαήλ                                  
Ορφανός Γεώργιος του Παντελή                  

Εκλογική Περιφέρεια Καμποχώρων
Στακιά Αγγελική του Φραγκούλη
Φλουράς Γεώργιος του Ιωάννη   
Χούλης Θεμιστοκλής (Θέμης) του Χαράλαμπου       

Εκλογική Περιφέρεια Καρδαμύλων
  Κούνουπα Άννα του Ιωάννη
  Χατζαντωνάκη Αναστασία (Τασία) του Αναστασίου       
Ψωμαδάκης Δημήτριος του Ιωάννη                              

Εκλογική Περιφέρεια Μαστιχοχωρίων
  Κούνουπα Χριστίνα του Γούσταβ
  Μοναχός Ιωάννης του Ισιδώρου                            
  Νομικού Σουλτάνα(Τάνια) του Ιωάννη
  Πλανουδάκης Μιχαήλ του Αγαπητού                 
  Σακκάς Βίκτωρ του Ιωάννη                                   
  Ψαρούδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου               

Εκλογική περιφέρεια Ομηρούπολης 
  Αμπαζή Ευαγγελία του Γεωργίου
  Αρμενάκης Αλέξανδρος του Κήρυκου                      
  Καλογήρου Καλλιόπη του Νικολάου                  
  Κωνσταντινούδης Ιωάννης του Χριστόδουλου       
  Κωστάλα Κλεάνθη (Κλαίρη) του Νικολάου            
  Ξυλάς Νέστωρ του Γεωργίου     
  Παραδείσης Θωμάς του Μακάριου                        
  Σαλλιάρης Δημήτριος του Ευάγγελου                   
  Φαφαλιού Ασπασία – Ιωάννα του Γεωργίου            

Εκλογική Περιφέρεια Χίου
Αμπαζή Στυλιανή (Στέλλα) του Κωνσταντίνου
Αξιώτης Ξενοφών του Κωνσταντίνου 
Αποστολίδης Μιχαήλ του Μικέ                             
Αρακάς Χρήστος του Αντωνίου                                                 
Αργυράκης Ιωάννης του Αντωνίου                                  
Βασιλάκη Κυριακούλα συζ. Κωνσταντίνου                      
Βορριάς Στυλιανός του Νικολάου                                   
Διακορώνας Νικόλαος του Γεωργίου                      
Ζαχαριάδης Νικόλαος του Παντελή                                
Ζήσιμου – Στέφανου Αλεξάνδρα Ευάγγελου
Καραπιπέρη Καλλιόπη του Ισιδώρου                              
Καρκαζής Ιωάννης του Χρήστου                                     
Καρσαμπάς Χρήστος του Πέτρου                                    
Κόρμαλος Ιωάννης του Γεωργίου                                    
Κούνουπα Έλλη του Μάρκου                               
Κούνουπας Μάρκος του Γεωργίου                                  
Κυριάκου Μαρίνα του Οδυσσέα         
Μαρή Πολιτύμη του Γεωργίου                              
Μιχαλιάδης Ιωάννης του Παντελή                                  
Μπυράκης Γεώργιος του Παναγιώτη                     
Παγούδης Δημήτριος του Μιχαήλ                                  
  Παϊδούσης Ιωάννης του Νικολάου                                  
  Παμπουρτζή Πολυξένη (Ξένια) του Γεωργίου                  
  Παππάς – Βαφιάς Παναγιώτης του Βασιλείου                                    
  Ποδιάς Αθανάσιος του Αλέξανδρου                        
  Ρέππας Μικές του Δήμου                                               
  Σκαρβέλη Καλλιόπη του Κωνσταντίνου                           
  Σωτηριάδης Βαλάντης του Αναστασίου                            
  Ταξείδης Ευθύμιος του Δημητρίου                        

Δημοτική Κοινότητα Βροντάδου
  Αμπαζής Ιωάννης του Ηλία     
  Κωνσταντινούδη Γιασεμή του Χριστόδουλου          
  Μπουγδάνος Ματθαίος του Δημητρίου                  
  Παληού Χριστίνα - Ειρήνη του Ιωάννη                  
  Σκούφαλου Αγγελική του Μάρκου                        
  Φαφαληός Νικόλαος του Αγγελή                                    

Δημοτική Κοινότητα Καλλιμασιάς
  Μιχαλιάδης Γεώργιος του Ιωάννη         
  Μπάκνη Παναγιώτα του Γεωργίου                 
  Σύλλας Κωνσταντίνος του Γεωργίου              

Δημοτική Κοινότητα Καρδαμύλων
  Ποδιάς Γεώργιος του Ιωάννη          
  Σπεθογιάννη Καλλιόπη του Κωνσταντίνου,
  Ψωμαδάκης Ιάσωνας του Δημητρίου             

Δημοτική Κοινότητα Λαγκάδας
  Ασπρούλη Ιωάννα του Σταματίου         
  Κούνουπα Ζουζάνα του Μάρκου                  
  Μηνά Αγγελική του Ηλία                            
  Τσίγκος Στέφανος του Γεωργίου                   
  Χαβιάρας Παντελής του Λεοντίου                

Δημοτική Κοινότητα Νενήτων
Λαμπαδοχυτός Μιχαήλ του Ιωάννη        
Νομικός Οδυσσεύς του Δημητρίου              
Χιοντέλη Κωνσταντίνα του Παναγιώτη            

Δημοτική Κοινότητα Χίου                      
Αμπαζής Κωνσταντίνος του Γεωργίου           
Διακορώνα Μαρία-Αναστασία του Θεοδώρου
Καρνιαούρα Δέσποινα του Νικολάου
Κασσωτάκη Δέσποινα του Ιωάννη                         
Μοναχός Χρήστος του Ισιδώρου                            
Μπακουντούζης Νικόλαος του Λάμπρου              
Οικονόμου Σωτήριος του Χρήστου                        
Παϊδούσης Νικόλαος-Γεώργιος του Ιωάννη           
Παραστατίδη Σουμελά του Χαράλαμπου              
Φωτίου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου,          
Χούμα Μαρία του Ηρακλή,                        

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Συκούση
Φλουράς Ιωάννης του Γεωργίου                   

Τοπική Κοινότητα Αρμολίων
Μαυρέλη Μαρία του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Βασιλεωνοίκου
Βασιλάκης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Βουτσή Μαρία του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Βολισσού
Μιχαλάκης Αριστείδης του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Βουνού
Γαβρίλης Δημήτριος του Μιχαήλ
Πολίτση Ασπασία του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Θολοποταμίου
Χριστάκης Μιχαήλ του Πέτρου
Ψαρούδη Δέσποινα του Νικολάου
Ψαρούδης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Καλαμωτής
Καντζάβελου Φωτεινή του Παναγιώτη
Πλουμάς Συμεών του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Καρυών
Μπουμπούλης Παντελής του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Καταρράκτου
Βαράκλα Χριστίνα του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου
Κακαρίνος Μάριος του Ευστρατίου
Τοπική Κοινότητα Συκιάδας
Γεωργούλης Αδαμάντιος του Χρήστου
Μαθιούδη Μαρία συζ. Ευστρατίου
Μαθιούδης Θεόδωρος του Δημητρίου
Τσεσμελόγλου Ξενιώ συζ. Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Φλατσίων
Κλούβα Αντωνία του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Χαλκείου

Αποστολόπουλος Σπυρίδων του Βασιλείου

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου